Megoldott

széttört korlát aljzat

Erzsébet királyné útjánál az aluljárónál ez a korlát várja az arrajárókat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 68-70

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 00015840 számon küldött bejelentést illetően az alábbi intézkedés történt:

    Az érintett aluljáróban a korlát és a folyóka rácsok helyre lettek állítva.

    Továb
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. május 24-én továbbított észrevételt. (00015840)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúrát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az aluljárót és hozzátartozó lépcső korlátot az alappal a MÁV üzemelteti , a javítási feladat rájuk vár.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    e-mail:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére