Megoldott

Kerékpárút hiba a Révész utca- Népfürdő utca kereszteződésben

A Révész utca felújítása során a kerékpárút fel- és lehajtójánál olyan magas és éles padkát építettek, mely baleset- és defektveszélyes, valamint emiatt nehezíti az autókra való odafigyelést, az autóvezetőkkel való szemkontaktus felvételét.
Ráadásul a bicikliút felvezetését nem jelzi felfestés sem, az utolsó parkolóhelyet pedig olyan közel jelölték ki, hogy az nehezíti a kereszteződés láthatóságát, a kanyarodást.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést, üdv, admin
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    a szegélyt megcsinálták.
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    a szegély megoldódott, a parkoló nem
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kerékpáros!
    A fotón a kerékpáros vonalában van kihelyezve egy tábla, is hogy "gyalog- és kerékpárút vége",
    Ott ahol a másik látható, hogy kezdődik.
    Csak néhány cm. a járdaszegély, (járok ar...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-12233/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség !

    Köszönöm a levelét, amelyet a "jarokelo.hu budapest" honlapon keresztül
    juttatott el hozzánk (1575).
    Az útfelújítás során a meglévő burkolatjelek kerültek vissza.
    Az útburkol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1575)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Révész utca nem tartozik Társaságunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére