Megoldott

Veszélyes aknafedél

Anonim Járókelő

Budapest, XI. kerület, Lobogó utca 20. szám előtt hónapok óta veszélyes állapotban van az aknafedél, rajta a képen látható figyelmeztető tábla.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Tóth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedelet cserélték már. Ma fotózam.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig fennáll a bejelentés érvényessége?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    La Marietta: az, hogy közel 1 éve kint van rajta, hogy vigyázat, balesetveszélyes. Illetve a feliratot már nem is látni. Tény, hogy nem álltam rá, hogy kipróbáljam. :)
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves felhasználó, le tudná írni részletesebben, mi a probléma a fedéllel? Üdv, admin
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez pont hogy nem közterület, hanem a társasház közös használatú területe. A fedlapcsere a társasház feladata.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nehogymár egy közterületen lévő aknafedél a Társasházhoz tartozzon.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő akna az ingatlanhoz tartozó vizóraakna, melynek üzemeltetése, karbantartása az ingatlan tulajdonos azaz a Társasház vagy az általa megbízott kezelő felada...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére