Megoldott

Csőtörés Pesterzsébet !

Anonim Járókelő

Több napja tartó, vízmű hibaelhárítás, de tájékoztató ról, se a vízmű honlapján se máshol. De valamit nagyon csinálnak. És a panelek felsőbb emeletein vízhiány, és a vízhálózaton a kerületben zavarosodás tapasztalható. Miért nincs tájékoztatás?

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 100001855382

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Leveléből sajnálattal értesültünk az Önt ért kellemetlenségekről.

    Nyilvántartásunk szerint, a Budapest XX., Topánka és Ady Endre utca kereszteződésén
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét!

    Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, a hiba kivizsgálását munkatársaink kapacitása és az észlelt probléma súlyossága alapján megkezdjük. Ha a hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Vízművek táblakészlet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jósika utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére