Megoldott

III. Bécsi út - Vörösvári út járdahiba

Kérjük javítását!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Budapest Közút tájékoztatása alapján.
  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Címzett!
    A járda javítását Társaságunk már elvégezte.

    Budapest Közút
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijelölés megtörtént, folyamatban.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére