Megoldott

Megrongált telefonfülke

SOS !!! Budapest. VI. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 11. - Andrassy út: "VISTA" -turistairodánál van egy veszélyes telefonfülke, szilánkosra kitört üveggel.
Ma szemtanúja voltam egy sulyos balesetnek - megbotlott egy külföldi turista a telefonfülke mellett és a kezét esés közben nagyon csunyán elvágta az üveg.Muszáj volt segítséget nyújtanom abban, hogy orvoshoz kerüljön, mert a sérülés olyan súlyosnak bizonyult, hogy a kezelés sebészi beavatkozást igényelt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A levelük kézhezvételét követően kollégáink soron kívül ellenőrizték a fülke állapotát. Ahogy a mellékelt képen is látszik, a januári rongálás, üvegtörés helyre állítása után mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    A jarokelo.hu oldaltól érkezett bejelentésüket - melyet a VI. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 11. - Andrássy úti telefonfülke veszélyes állapotával kapcsolatban írtak...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-61737/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés továbbítva lett a Főváros felé.
    Üdv, admin
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A telefonfülke a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületen van, ezért észrevételével hozzájuk kell fordulnia.

    Bozlék Krisztina
    sajtóreferens
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Farkas Tatjána bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére