Megoldott

Megállt az idő a Mechwart ligetben

Kérem az órát megjavíttatni, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyanús is volt, hogy ilyen gyorsan megcsinálták. A jarokelo,hu-s bejelentésekre nem szoktak ilyen gyorsan reagálni. Igazából nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tévedés, nem a közreműködők miatt lett megjavítva. Javítás alatt volt, amikor szóltak. A szerelők csak befejezték a munkát.

    Üdvözlettel,

    Balaton Balázs
    sajtóreferens
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A szerkezetet néhány óráig javították. Már ismét működik.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt, köszönet a közreműködőknek! :)
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, megoldottra állítható.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére