Megoldott

Illegális szemétlerakó

Anonim Járókelő

Szemétkupac a zsákutca végén.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • XXII. kerület Budafok Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi bejelentésben jelzett illegális hulladékot elszállíttattuk.

    Üdvözlettel:

    Dudásné Jenei Mária
    Közterületi ügyintéző

    Budafok-Tétény XXII. ker. Önkormányzat
    Polgármesteri...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    1 lépcső 3 probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Hosszúhegy utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére