Megoldatlan

Ni csak, egy szemétdomb...

Kívül bokor, belül szemétdomb... Mi mindenre jó egy ilyen fél kapuját elvesztett terület...
Előre az egészséges, tiszta környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A természet teszi a dolgát... a szemetet benövi a gaz, aztán lassan megemésztődik az egész és csak egy csík leszünk a történelem szemétdombján, ahol egyszer csodálkozva nézik majd az utódok, hogy mily...
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik nem sikerült kitakaríttatni a tulajdonossal, pedig mintha a tulajdonos képviselője írta volna a levelet...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferihegy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére