Megoldott

Balaeset maradványai

Kispesten a Nádasdy utca - Kisfaludy utca kereszteződésben a baleset után itt maradt a törmelék és a homok. Kérem, takarítsanak össze! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladék elszállítása a helyszínről megtörtént.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásulvételét!

    FKF Nonprofit Zrt.

    Thurzó Réka Hajnalka
    P...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarítva!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tatai Károly
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére