Megoldott

Szemétdomb a Szomory Dezső téren

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A visszajelzés alapján megoldottra állítom.
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az adott területen Sütő utcai lakás felújításakor kelettkezet építési hulladékot rakták le.
    A vállakozó -felszólításra- a mai napon a törmeléket elszálította.
    A B-L. Városüzemeltető Kft. Köztisztasági...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület tulajdonosaként, a kerületi önkormányzat jogosult intézkedni.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF Nonprofit Zrt,.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Liptay Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére