Megoldott

Illegális szemét lerakat

A Tábornok utca és a vasúti töltés találkozásánál elkezdett nőni ez a kupac. Gyorsan el kéne vinni mielőtt az érintettek megszokják, hogy ide lehet hozni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott, a hulladék már nincs ott.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladék már nincs ott, talán a bejelentéstől függetlenül oldódott meg, mert sajnos ez itt egy visszatérő probléma. Lehet, hogy az illetékesek automatikusan szokták ellenőrizni az állapotokat.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére