Megoldatlan

Elhanyagolt szelektív hulladékgyûjtô sziget

A Lakatos utcai lakótelep szelektív hulladékgyûjtô szigetének általános állapota. Szinte mindegy, melyik konténerbe mit dobunk. Siralmasan néz ki, ebben az állapotában értelmét veszti az egész gyûjtô rendszer. Azt még mellékesen kozzáfûzném, hogy hihetetlenül kevés gyûjtôhely van, az autónkban tároljuk az üvegeket, hátha út közben látunk szelektív szemetest.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai hetente három
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Balázs Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Augusztusi karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére