Megoldott

Túlterhelt szemetes

Anonim Járókelő

Vagy kevés itt a szemetes, vagy nem ürítik elég gyakran. A szél meg az egész parkban elteríti a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasz alapján megoldottként zárom.
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Bejelentést köszönettel megkaptuk.

    Bejelentőt tájékoztatjuk, hogy a tárgyi helyszínen, II. kerület Frankel Leo út takarítását, szemétkosarak ürítését, Társaságunk napi rendsz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az illetékes a FŐKERT Zrt., levelüket továbbítottuk nekik.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapesten nem csak Társaságunk, hanem a Főkert Zrt., és a kerületi önkormányzatok is helyeznek ki utca hulladékgyűjtőket.
    A bejelentés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyóni Géza tér
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes, igénytelen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére