Megoldott

Gaz, nem kis mennyiségben

Az út és a járda közötti méteres sávban szó szerint méteres gaz éktelenkedik. Újpest, Új Palotai út 22. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hatósági helyszíni szemle során az Ön által említett helyszín gyomossága megállapítást nyert. A területsáv tisztántartásáért felelős ingatlan tulajdonosa felszólításra került, és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A gaz le lett vágva. (vélhetően szegélyníróval leaprították)
    De ez ugye csak a munka megkezdését jelenti?
    A patka síkjával egybe kellene hozni a felültet, a most már apróra vágott szemetet, és nyese...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre nőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére