Megoldatlan

Kevés szemetes, túlcsorduló kukák

Kevés az utcai szemetes a Corvinus E épületének nyugati oldala mentén, így gyakori látvány az, amit a fotók is ábrázolnak. Kérem, hogy helyezzenek ki több vagy nagyobb szemeteskukákat, vagy ürítsék azokat rendszeresen. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez is valami, meglátjuk mennyit segít. Köszönöm a választ! Az adminokat pedig kérném, hogy küldjék tovább a kérést az önkormányzat felé, ha esetleg még nem tették meg
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    címzett: budapest
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéshez csatolt képen megörökített hulladékgyűjtő ürítését, műanyag zsákos bélelését a helyi önkormányzat vég...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Vasárnap én is kóvályogtam arra és szemétből nem volt hiány. Eddig csak a 7. kerületben tűnt fel, hogy hétvégén nem igazán ürítik a kukákat és nem söprik az utcákat csak ott ahol nagyon muszáj, de sok...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lechner Ödön szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére