Megoldott

Növekvő szeméthegy és bűz

Anonim Járókelő

Egyre több szemét gyűlik a kerítés mögött, hiába van a sarkon egy kuka. Egyre kellemetlenebb a szaga is, ezért ezen az oldalon már nem is szívesen járnak.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatérő jelenség. A minap én is "meglepve" konstatáltam, hogy nincs gané a sarkon. Korábban volt hogy flakonokban gyűlt ott a húgy és zacskókban a szar. Mióta kiköltöztették onnét a sulit, gazdátl...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlt héten kipucolták. Azóta újra gyűlik, de most rendben van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A videó nagyon egyoldalú.Az miért nincs a videóban,hogy mikor a 2 flakon cserszegitől megrészegedett honfitársunk,fényes nappal iskolák,óvodák,rendelőintézetek mellet intézik szükségletüket? Nem azér...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gábor!
    Ajánlom figyelmedbe a linken található videót:
    http://avarosmindenkie.blog.hu/2016/04/30/ahol_nincs_kozvece_ott_pulykaznak
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak ennek. A környéken jelenleg van egy nagyobb bontás/építkezés és a munkások ide ülnek ebédszünetben és a kuka helyett a nagyja szemét ide megy.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A leírásodból hiányzik,hogy életvitelszerűen él ott két hajléktalan! Akik ennek a remekműnek a készítői!!!! Rendszeresen oda szarnak,hugyoznak a szagok ezeknek köszönhető!!!!!! Köszönjük a pontos tájékoztatást!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ürítetlen kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére