Megoldott

Szemét és gaz

A Budafoki úton a Hengermalom úttól a Kondorosi utig terjedő szakaszon nagy a gaz az elválasztó részen és már megkezdődött az illegális szemét lerakás is!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 70

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Nágl Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész lett!
  • Nágl Balázs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy a tárgyban megjelölt helyszínen a negyedik kör kaszálásának befejezése, november hónapban várható.

    Üdvözlettel:

    Polyák Mihályné
    ügyfélszolgálati ügyintéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, XI. kerület, Újbuda, Alíz utca (47.45594500, 19.05193600, 13)"-ról "Budapest, Budafoki út 70, 1117 Hungary (47.455944, 19.0519522, 16)"-ra.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megjelölt helyszínről a hulladékot munkatársaink
    nem sokkal a bejelentést követően elszállították, a kaszálásról és
    gyommentesítésről...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nágl Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet valóban elszállították, de a gaz még mindig nem lett lekaszálva :(
  • Vastagh Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, a szemetet elvitték, a probléma megoldódott! Köszönjük!
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben kifogásolt problémák megszűntetésére Társaságunk nem illetékes.
    A kommunális hulladék elszállítása az FKF Zrt. feladata.
    A zöldfelület kaszálás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FKF és a BK is megkapta.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Nágl Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére