Megoldatlan

Illegális szemétlerakó - Bécsi út Vörösvári út

Anonim Járókelő

HELYSZÍN: 1-es villamos Bécsi út Vörösvári út végállomásától pár méterre, a Hévízi út - Vörösvári út sarkától pár lépésnyire (a képen is látható)

Évek óta illegális szemétlerakat van a helyszínen, mivel nem gyakran járok oda ezért nem tudom hogy az még évek óta ott van vagy újra és újra oda hordja ki valaki a szemetét de jó lenne valami megoldást találni és bűnelkövetőket előállítani és felelősségre vonni. Bár az is tény hogy az év egy részében (minden évben) olyan nagy ott a fű hogy alig látni benne a szemetet, ez egy másik probléma melynek megoldása a terület tulajdonosát terhelné.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól értem...ezzel az FKF Nonprofit Zrt. megint azt mondja hogy nem az ő ügye ...csinálja aki akarja...
    Miért nem lehet ilyenkor olyan választ adni hogy nem az ő dolguk de további lépéseket tesznek...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes Zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére