Megoldott

Szeméttelep a belvárosban

Anonim Járókelő

Az aluljáró a felújítás alatt egy szeméttelephez hasonlít. Véleményem szerint , még egyszer sem takarították ki. „Budapest Szíve”

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1534)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett terület jelenleg munkaterüle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére