Megoldatlan

Jászai Mari téri szemetesek

Estére minden nap így néznek ki a szemetes tárolók. Vagy több kell, de inkább többször kellene üríteni, a jó idő és így a megforduló turisták/helyiek várható száma alapján.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • ÁKOS György hozzászólt a bejelentéshez.

    Magyarországon vagyunk, ez egy percig se kérdés. Nyilván ezek a "dísz" kosarak kénytelenek befogadni a sok szemetet, mert a környéken vagy nincs elegendő, vagy nem jelzik jól, h. merre található az el...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    A bejelentéshez mellékelt fotón látható fém, kertészeti hulladékgyűjtő kosarat nem Társaságunk helyezte ki, ürítéséről a környező zöldterület kezelőjének...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • ÁKOS György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére