Megoldatlan

Szemét a Duna-parton 2016 09 20

Északi vasúti híd pesti hídfőjénél a Népszigeten.
Eldobott flakonok, PET palackok, szemét zsákban kihelyezve.
Igényes egy vendégkör hagyhatta ezeket maga után.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagyis?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    A Nép - sziget zöldterületeinek tisztán tartása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe, a terület kezelője az illetékes.

    Kérjük válaszunk szíves elfogadás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére