Megoldott

Leszakított kuka

Leszakították a Mátyás tér Nagy fuvaros utca felőli bejárata melletti szemetest.
Kérem, javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatették, megoldódott.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Halomban áll a szemét a Golgota park oldalában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    1089 Budapest, Golgota út 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegálisan elhelyezett szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére