Megoldatlan

Madárürülék hatalmas mennyiségben

Frissítve 2017.04.08-án

A Tinódi utca - Gabona utca sarkon hatalmas mennyiségű madárürülék van a járdán, úgy tűnik ez a Tinódi utca 8-as házhoz tartozó tetőrészen megpihenő madaraknak "köszönhető". Az lenne a kérdésem, hogy az Önkormányzat, vagy bármely más illetékes szerv tudna egy felszólítást küldeni a társasháznak, hogy kezdjenek valamit a járdával? Mert ez így közegészségügyileg is elég problémás, illetve konkrétan kb majdnem egy métert kell arrébb lépni, akkora a piszkos terület. Egyébként ha jól tudom amúgy is minden társasháznak kötelessége az előtte levő járdát tisztán tartani (pl. kutya és egyéb ürülék, illetve télen hó, jég), bízom benne ha jelzik ezt a közös képviselőnek, akkor intézkedik, mert ez már hónapok óta így néz ki, tehát láthatóan maguktól nem reagálnak.

A bejelentés megoldásában résztvevők munkáját előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tinódi u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tinódi utca - Gabona utca sarkon hatalmas mennyiségű madárürülék van a járdán, úgy tűnik ez a Tinódi utca 8-as házhoz tartozó tetőrészen megpihenő madaraknak "köszönhető". Az lenne a kérdésem, hogy az Önkormányzat, vagy bármely más illetékes szerv tudna egy felszólítást küldeni a társasháznak, hogy kez...

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sziasztok, a csatolt képet még mellékelve újra tudnátok küldeni ezt a bejelentést? A probléma még mindig nem oldódott meg, hiába az eltelt fél év, továbbra is az egész járdaszakasz rettentően szennyez...
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzését köszönjük. Tájékoztatom, hogy az érintett társasház közös képviselőjét irodánk írásban felszólította az épület előtti járdaszakasz megtisztítására. Felhívtuk a társasház
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lechner Ödön szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére