Megoldott

Kiégett jelzőlámpa

Kiégett a gyalogos zöld a Török utca 2. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Második hete van kiégve az izzó. Kezd kínossá válni.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Margit krt. - Török utca csomópontban kiégett gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos megkeresésére a következő tájékoztatást adjuk:

    A Margit krt. - Török utca csomópontban az izz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Turányi Sarolta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére