Megoldott

Szemétkupac

A 3. kerületi Flórián áruház mögötti autóparkoló sarkánál, a betonkorlát mellett egy változó méretű, illegálisan lerakott szemét- és hulladékkupac található.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A 15277 számú bejelentésben foglaltakat a helyszínen ellenőriztettük. Az ellenőrzés idején hulladék a területen nem volt fellelhető.

    Kérem tájékoztatásom szíves elfogadását.

    Ü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    2016.10.16.
    A helyszín ismét szemétmentes, remélem, most már így is marad! :)
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel még nem telt le a válaszra nyitva álló határidő, csak a státuszát módosítottam. Amennyiben az eredeti bejelentéshez képest számított 30 nap elteltével sem érkezik válasz, vagy nem oldódik meg a...
  • T. Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    2016.10.09
    :-(
    Elképzelhető, hogy ez már egy "bejáratott lerakóhely", és az eltakarítás nem garantálja a tartós rendet...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP- 117328 /2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főos...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemétkupacot eltakarították.
    Köszönöm szépen az együttműködést!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • T. Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elektronikai szemét is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére