Megoldott

Szeméthegy a szelektív hulladékgyüjtő szigetnél

Kérem, a T. Illetékest, hogy a szeméthegyet eltávolítani legyen szíves a szelektív hulladékgyűjtő sziget mellől!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, kedves Kis Pista, a Társaságuk meghozta a döntést a helyzet végleges magoldásához. Volt gyűjtőkonténer, nincs gyüjtőkonténer. Ennyi volt!

    Én meg majd ezen túl dobom az üvegeket a kukába. Köszön...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Tüneti kezelés, ami persze dicséretes, de leírják mi lehetne a megoldás. "Társaságunk nem rendelkezik hatósági jogkörrel, az illegálisan szemetelők ellen nem járhatunk el, még tettenérés esetén sem. V...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszámolták a szeméthegyet.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai hetente három
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Az is szép amikor a kommunális szemetet dobja a paraszt a társasházba telepített szelektív kukába, amikor közvetlenül a szelektív mellett van a kommunális kuka is. Egyszerűen nem értem, ennyire értelm...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Civil járőr??? Kerékpáros polgárőr, sűrűbben végzett jarőrözések!??
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyeet értek BK-val!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, hogy ebben az országban nem lehet szelektív hulladékgyűjtőt üzemeltetni vagy elhelyezni, mert a sok gyökér automatikusan hulladéktelepnek nézi és odahord az építési hulladéktól kezdve az a...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Augusztusi karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére