Megoldott

Kihajtott fatörzs

A Miskolci út 77-nél az utcai fák törzse időről-időre kihajt úgy, hogy már nem lehet közlekedni rendesen a járdán. Le lehetne úgy vágni, hogy végleg megszűnjön ez a probléma?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták, megoldódott
  • arozsas Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Miskolci u. 77. szám előtti hársfák
    közlekedést akadályozó tősarjainak eltávolítását elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét ké...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vámos Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére