Megoldatlan

Illegális szeméthegy, rendetlenség az iskola közelében

A Miskolci út és a Németpróna utca sarkán lévő parkos részen egyre több szemét gyűlik. Valamint egy csomó megszáradt levél, levágott faág hever halomba, vagy szétszórva, mert valószínű egyesek széttúrták. Azért sürgető ennek rendezése, mert ez egy iskola kerítésének közelében van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére