Válaszra vár

Kerékpáros közlekedési lámpa késik

A Deák térnél a kerékpáros közlekedési lámpa indokolatlanul később vált zöldre (kb. 5 másodperccel) mint a gyalogos lámpa.

Jó lenne ezt kijavítani, hogy egyszerre váltsanak zöldre.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Anker köz 2-4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Suranyi Rachel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére