Megoldott

Zóna

Kérdésem van a képpel kapcsolatban: melyik tábla jelzi érvényesen a gyalogos zóna végét (a túloldalról nézve a kezdetét), a baloldali avagy a jobboldali?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Fejlemény az ügyben: a fotó baloldalán látható táblát - szándékosan vagy véletlenül - 90 fokkal elfordították, így most azt jelzi, hogy a körtér gyalogos zóna (illetve a másik irányból nézve itt a zón...
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Speciel a "lépcsőn felfelé haladó" gyalogosnak ezek a táblák semmi információt nem adnak - nem lehetett könnyű ezt a sületlen választ megfogalmazni a jobb sorsra érdemes "levelezési szakterületi vezet...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1504)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Váli utcában megjelölt táblák pontos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, csak akkor azt nem keresztrejtvényként kellene kitáblázni, hanem valami értemes módon. Plusz kéne hozzá útcsatlakozás is...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jobboldali alighanem arra utal, hogy jobbra, a tér felé ne kerékpározzunk, ott már sima járda van. Menjünk a bal oldalon, ott le lehet(ne!) hajtani a csatlakozó úttestekre, bármely irányba.
  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Logikusan végiggondolva az, amelyik a Fehérvári útnál van, hiszen bringával így tudsz csak teleport nélkül felhajtani. Az már más kérdés, hogy gyalogos-kerékpáros zóna ide vagy oda, nincs lesüllyesztv...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zórity Róbert
    Illetékes: Budapest Közút
    Maléter Pál utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajtani tilos, de hova?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Infopark (Pázmány Péter sétány) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Szabolcs
    Illetékes: Budapest Közút
    Maléter Pál utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére