Válaszra vár

Nyitott elektromos doboz.

Anonim Járókelő

Az elektromos doboz alsó zárólemeze leesett, kérem zárják/javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunyov István u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Malomárok utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: E.ON
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére