Megoldott

Áthangolandó lámpák

Anonim Járókelő

Az Erzsébet tér mellől jobbrakanyarodni szándékozókat nagyban hátráltatja a József Attila utcán átkelő gyalogosok hada, rendszeresen emiatt alig halad ott a forgalom. A lámpa szabad jelzésekor csak néhány autós tud a József Attila utcára jobbra fordulni.
Ezért vetném fel ezúton, hogy vagy a gyalogosoknak legyen egy kicsit később, vagy az autósoknak legyen kicsit tovább zöld jelzésük.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1503)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A József Attila utca – Október 6. ut
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt Demszky-karó a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Astoria roadblock

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tarcsay Tibor
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kispál Csongor
    Illetékes: Budapest Közút
    Sas utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére