Megoldott

Lekopott útburkolati jelek

Anonim Járókelő

Felettébb érdekelne, hogy a Márton Áron téren (Törkbálinti-Érdi-Hóvirág-Sasadi út kereszteződése) 2011 óta (harmadik éve) miért változatlan a helyzet, azaz hogy a sávok, a gyalogátkelők le vannak kopva. Teljesen balesetveszélyes így a közlekedés, a járművel közlekedő nem tudja, pontosan hova is álljon a lámpánál, kanyarodás után mennyi helyet hagyhat az út szélén.
Az Érdi úton a sávelválasztó festés(nem tudom a pontos nevét) is teljesen le van kopva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Zoltán, ha elküldi a budapest@jarokelo.hu címre a képet akkor szívesen feltöltjük. Viszont mivel felfestették, így megoldottra állítom.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap pont erre jártam, láttam, lefényképeztem.
    Csak valahogy nem sikerül képet feltöltenem ebben az Ön dönt helyzetben.
    Hibás ellenőrző szöveg :(
  • Bolla Barnabás hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt héten újrafestették a jeleket!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megzavar, hogy már 2014 van, szóval olyat hallottam, hogy idén tényleg felfestik normálisan, mert felújítják a Rácz Aladár út-Hó utca adott szakaszát, igaz, a legjobban az Érdi úton van lekopva, bár k...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó remek. 2011 óta így van, de 2015-ben már istenbizony megcsinálják (bár már 2013-ban is nagyon akarták!). Ebben a nagyforgalmú kereszteződésben ahol rengeteg gyalogos tart a temető felé a sávjukat ne...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1502)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Mind a Márton Áron teret, mind az Ér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Henryk Slawik rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére