Megoldásra vár

Oktogoni gyalogátkelőhely jelzőlámpa

Anonim Járókelő

Az oktogoni gyalogátkelőhely jelzőlámpája, amely a teréz krt. két oldalát kapcsolja össze a 4-6 megállóban, sajnos elfordult 90 fokot, így használhatatlan, sőt balesetveszélyes!

Kérlek segítsetek a probléma megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 21

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Teréz krt. - Aradi utca csomópontban észlelt, elfordult jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére