Megoldatlan

Hétvégi parkoltatott szemét

Ez a hétvégi sztenderd, hogy nem viszik el az összegyűjtött szemetet?
Megkockáztatom, hogy ez egy pénteki (2016. szeptember 2.) halom, mert már szombaton és aztán vasárnap is ott volt.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kézi útgondozóink a területükön összetakarított hulladékot zsákokba helyezik, amelyet később egy gyűjtőjárművünkkel szállítunk el.
    Ez m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Pl. az egészségügyi dolgozó is dolgozik minden nap (ügyeleti beosztás szerint, vagy műszakban) szarért-hugyért, öt másik helyett, akit nem vesz fel a kórház spórolásból. Szóval a minimálbéres fizetés...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen fizetések és létszámhiány mellett örülj hogy.a hétköznapi rendszer működik.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki mondta, hogy heti 7 napot kellene bárkinek is dolgoznia? A buszsofőr minden nap dolgozik, a boltos minden nap dolgozik, a vendéglátós minden nap dolgozik. Soroljam még? A kukás miért nem dolgozik m...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindenkinek jár szabadnap.
    Más a hétköznapi és a hétvégi munkarend.
    Budapest területe túl nagy ahhoz hogy mindennap mindenhol dolgozzanak. Ezt a kérdést miért nem teszed fel a kerületi vagyonkezelő cé...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem szállítják el hétvégente a szemetet? Rengeteg szakma van, ami hétvégi munkát is igényel. A hulladékgazdálkodás miért nem ilyen?
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zsákokba kézi útgondozóink gyűjtik össze a hulladékot.
    Azokat az út mellé teszik, melyeket aztán egy gyűjtőjármű elszállít.
    Kérjük vá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű szép a szemetes környezete is! Köszönjük dohányosok!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túlcsordul a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Tímár utcai felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Baleset maradéka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Liget Sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére