Megoldásra vár

Mosdó nem működik

Nem hasznalhato, jo ideje nyitva levo mosdo a Honved ternel.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szemere u. 15

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A Honvéd téren lévő nyilvános automata
    illemhelyet az elmúlt hetekben több alkalommal is megrongálták: az
    érmevizsgálóban és a berendezés ajtóbeh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budakeszi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére