Megoldott

Eldugult csatorna

Az esővízcsatorna bevezető nyílása teljesen eldugult.
Minden eső után áll a víz az úton. ez így télvíz idején az út felfagyásához, kátyusodásához is nagyban hozzájárul.
Tél utca- Kassai utca sarok.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Budapest IV., Tél utca - Kassai utca kereszteződéséből jelzett csapadékvíz elvezetési probléma kapcsán érkezett bejelentésüket köszönettel vettük.
    Munkatársaink jelzett környéken
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel már szépen kitisztítva láttam. Köszönjük!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött esővíz elvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére