Megoldásra vár

Hiányzó poller "tetők"

Kérem szépen a pollerek tetejének pótlását mert ha valaki ráfog az oszlopra, vagy rá támaszkodik (pl idősebb személy az átkelés előtt) simán elvagja a kezét. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 44

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatásul közöljük, hogy a poller karbantartási tevékenységünk során elsősorban a kidőlt, balesetveszélyes parkolásgátló oszlopok helyreállítás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére