Válaszra vár

Tönkretett pumpa a X. kerület Felsőrákos, Váltó utcai szervizpontnál

A nemrég átadott Rákos-patak parti szervizpontnál (X. kerület Váltó utca híd) a pumpa tömlőjét eltávolították és mellé dobták (nem biztos, de könnyen lehet, hogy vandalizmus)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyalogos és kerékpáros híd

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • B. Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

  • B. Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    https://www.facebook.com/share/p/5tdycBNR2JnteM13/

    Kérem ha így sem egyértelmű, jelezzétek! Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gábor!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • B. Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpárút tábla kopik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felnyomott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére