Megoldott

Növényzet

A jelzett szakaszon a növényzet ránőtt a jelzőlámpára, ezért az csak az utolsó pillanatban válik láthatóvá.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A bejelentett helyszínen elvégezték munkatársaink a sövény visszavágását.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/148960/novenyzet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Vadász Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gondatlan, trehány munkavégzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor, növényzet foglalja a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferencváros vasútállomás – Málenkij Robot Emlékhely (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarítani kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére