Megoldatlan

Járdák hiánya a Flórián téren

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.04.

Budapest Közút válasza:
„A tárgyi címen létesített szilárd burkolattal nem rendelkező járda szakaszok nem tartoznak a Társaságunkbáltal üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. - FŐKERT Kertészeti Divízió.”

-----

Minden eső után áll a víz a Flórián tér murvával felszórt ösvényein, hosszú idő óta. Érdeklődnék az illetékestől, hogy mikor lesz már itt rendes járda?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Florián téri Park

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A FŐKERT válasza: "Jelenleg nem tervezünk szilárd burkolatú járdát kialakítani a területen."
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Jelenleg nem tervezünk szilárd burkolatú járdát kialakítani a területen. Tapasztalataink alapján a terület eső után pár órán belül felszárad, ebben az idősz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Minden eső után áll a víz a Flórián tér murvával felszórt ösvényein, hosszú idő óta. Érdeklődnék az illetékestől, hogy mikor lesz már itt rendes járda?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.04. Budapest Közút válasza: „A tárgyi címen létesített szilárd burkolattal nem rendelkező járda szakaszok nem tartoznak a Társas...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda !Gyomnövény benövése!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szemeretelep (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére