Megoldott

elhagyott bevásárlókocsi a járdán

A XIII. kerület Radnóti Miklós utca 26. és a Tátra utca sarkán egy hete áll egy bevásárlókocsi.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tátra u. 19

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a bevásárló kocsit elszállították.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Marinov Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére