Megoldott

Nem működő lámpák az Örsön

Anonim Járókelő

Az Örs vezér terén az Árkád és a régi BKV székház között megint nem működnek a közlekedési lámpák. Nem villognak, szimplán nem működnek. Miért rendszeres ez a probléma egy ekkora forgalmú kereszteződésben? A zebrán átkelni veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Fehér út - BKV végállomás csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz elvégezte.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére