Válaszra vár

Ideiglenes oszlop

A Közraktár utca 30-al szemben évek óta áll egy jelzőlámpa egy ideiglenes oszlopon. Ezt a lámpát nem lehetne esetleg átszerelni a másik lámpát is tartó oszlopra? Vagy ha ez nem lehetséges, akkor állandó oszlopot létesíteni neki?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére