Válaszra vár

Autó magasságig érő gaz

Tisztelt Járókelő!

Budapest X. Kerületében a Somfa utcában lassan feléri a gaz a parkoló autókat. Azon kívül, hogy ronda a kutyákra is veszélyes, mert toklász mehet a fülükbe. Ha a Kerület ki tudott adni egy 150 lakásos Társasházra engedélyt, az lenne a minimum, hogy az aránylag minimális zöldterületet is rendben tartják. Képeket mellékelek a csúf látványról.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Somfa u. 4-6

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére