Válaszra vár

Sérült aknafedél

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

E:ON válasza:
„Az érintett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.”

-----

A Nagysándor József utca 100. előtt lévő egyik aknafedél sérült, burkolata hiányos.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 100

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nagysándor József utca 100. előtt lévő egyik aknafedél sérült, burkolata hiányos."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.09. E:ON válasza: „Az érintett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.” ----- A Nagysándor József utca 100. előtt lévő egyik aknafedél sérült, burkolata hiányos."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszám: 6301700/DSELHCSNS/213797/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070445307

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Az érintett berendezés nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges és pocsék telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szétporladt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Repedezett aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére