Megoldásra vár

Bikás parki csap folyamatosan folyik

Anonim Járókelő

A kosárpálya melletti csap nem áll el

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás Park II

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8853. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Bikás parkban a kosárpálya mellett meghibásodott ivókútra.
    Tájékoztatom,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen sajnos nem készült fotó
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia !
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az il
    ...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére