Megoldott

Csúnya alagút

FRISSÍTÉS: 2024.07.08.

Budapest Közút válasza:
„Az illegális graffitikkel kapcsolatban kérjük az illetékes BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divízióhoz (ugyelet@fkf.hu) fordulni.”

-----

Mikor teszik rendbe a Lánchíd alatti alagutat? Évek óta változatlan. Nagyon nagy a kontraszt a felújított híd és az alagút között. Talán érdemes művészeket felkérni az alagút díszítésére, mint a 7 kerületben tűzfalak?

Probléma helyszíne
Budapest Széchenyi lánchíd

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Munkatársaink a graffitiket eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/148851/csunya-alagut/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Mikor teszik rendbe a Lánchíd alatti alagutat? Évek óta változatlan. Nagyon nagy a kontraszt a felújított híd és az alagút között. Talán érdemes művészeket felkérni az alagút díszítésére, mint a 7 kerületben tűzfalak?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.08. Budapest Közút válasza: „Az illegális graffitikkel kapcsol...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/148851/csunya-alagut/hivatal
    bejelentésben szereplő Lánchíd pesti hídfő - közúti aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gyalázkodó felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére