Megoldásra vár

Kút víz nélkül

Van itt ez a parkos rész, ami egyben kutyafuttató is.
Van itt egy kút is, amiből vízhez nem lehet hozzájutni, pedig igény lenne rá, tekintve, hogy közel s távol nincs vízvételi lehetőség, árnyék sincs sok, így elég fontos lenne hidratálni ebben a hőségben.
Van rá esély, hogy mihamarabb működjön ez a kút?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 91a

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148850 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a az ivókút vízbekötéséhez és beüzemeléséhez kapcsolódó közműszolgáltatói ügyintézés folyam
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére